Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on lip 17, 2018 in Kosmetyka i uroda |

Co jest trendy w te wakacje.

Co jest trendy w te wakacje.

Moda w XXI wieku napędza świat i kieruje ludzi do takiego czy innego działania. Każdy z nas stara się naśladować swojego idola czy mieć ubrania które są w danym sezonie popularne. Z jednej strony jest to bardzo dobre, ponieważ w naszym życiu nie ma monotonii. Aspektem negatywnym tego zjawiska jest jednak to, że często tracimy własne zdanie dotyczące zarówno aspektu ubioru jak i innych dziedzin życia. Stajemy się podatni na chwyty marketingowe i to co mówią nam osoby znane czy to z telewizji, YouTube czy Social mediów. To czy fashion który wybieramy na podstawie wyboru gwiazd, pozostawię jednak do indywidualnej oceny. Porozmawiamy natomiast o trendach w modzie na wakacje.

Ewa i jej psiapsióły wybiorą…

Na początek stylizacje płci pięknej. Zacznijmy dość nietypowo, ponieważ od spodenków rowerowych. Ten zapoczątkowany przez Kim Kardashian styl na dobieranie spodenek do marynarek czy orkisz stał się furorą na światowych wybiegach mody. Następną nowością na te wakacje i jest odejście od standardowych czarnych czy białych garniturów a zastąpienie ich soczystymi kolorami, takimi jak czerwień, żółć czy róż. Następny trend jest związany nieco z rybakami. Mówimy tutaj o ubraniach wykonywanych z siatki podobnej nieco do tej rybackiej. Kreacje z tego materiału są wyjątkowo przewiewne i stają się must-have w te wakacje. Kolorami dominującymi w tym sezonie będą wszelkie odcienie beżu wraz słoneczną żółcią.

Coś dla Adama i jego kolegów.

Teraz pora na fashion męski, który jest nieco bardziej stonowany. Mężczyźni 2019 stawiają na elegancję i dobrze dopasowane garnitury w kolorze, czerni granatu, beżu czy szarego. Bardzo popularne jest również zakładanie marynarki na gołe ciało. Do łask wróciły również wyśmiewane przez lata sandały. Co więcej targach, gdzie króluje moda występowały one w duetach z białymi, długimi skarpetami. Popularne stały się również koszule we wszelkiego rodzaju ciekawe wzory. By być na topie z modą musimy wybrać coś w paski, kropki czy kratę.

Moda ma tendencję do bardzo tego częstego ulegania zmianą w dość nieoczekiwanych momentach, bywa przez to tak że trudno za nią nadążyć. Warto jednak czasem mieć własne zdanie i wybrać to co według nas wygląda lepiej, a nie to co jest aktualnie modne. Nie traćmy naszej wolnej woli na rzecz YouTube czy telewizji. Ukazywane tam kwestie i style są często tym co za opłatą reklamują znane osoby a nie tym co tak na prawdę się im podoba i co zakładają. Nie można więc ufać bezgranicznie temu co widzimy i nie mieć własnej krytycznej oceny.