Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on paź 14, 2018 in Kosmetyka i uroda |

Pomysł na rocznicę

Pomysł na rocznicę

Zbliża się ważna rocznica i pragniesz sprawić radość swojej drugiej połówce? Oczywiście strzałem w dziesiątkę zawsze będzie wspólna romantyczna kolacja przy świecach, wyjście do kina, a także bukiet kwiatów i prezent, który pokaże waszej wybrance, jak dobrze ją znacie. Jeśli chcecie jednak tym razem zrobić coś innego, warto wybrać się gdzieś na wspólny, romantyczny weekend – z dala od codziennych obowiązków i wkradającej się do życia rutyny.

Romantyczny weekend tylko we dwoje

Po pierwsze wspólny wyjazd pozwoli wam odpocząć od codziennego życia i obowiązków, a także nabrać sił do działania. Jeśli macie dzieci i zaopiekują się nimi na przykład wasi rodzice może to być także pierwszy raz od bardzo dawna, kiedy będziecie mieć czas tylko dla siebie. Często w natłoku pracy i codziennych obowiązków nie ma się czasu na dłuższy urlop, a przynajmniej na połączony z nim wyjazd – wtedy tym bardziej taki weekend może okazać się doskonałym pomysłem i zerwaniem z rutyną. Przede wszystkim dobrze zastanów się nad wyborem miejsca, do którego się udacie. Może to być na przykład miejsce, gdzie się poznaliście albo pojechaliście na pierwsze wakacje – o ile oczywiście nie jest za daleko, ale pomysłów jest naprawdę wiele. Romantyczny nastrój zapewnić może drewniana chatka z widokiem na góry, namiot niedaleko jeziorka czy luksusowe SPA. Wszystko zależy od tego, jakie są wasze indywidualne upodobania, co sprawia wam radość, jak lubicie spędzać czas i się relaksować. Najważniejsze, że będziecie razem.

Co jeśli brakuje czasu?

Niestety nie zawsze można pozwolić sobie nawet na dwudniowy wyjazd. Nic straconego – być może uda się chociaż wybrać na romantyczny piknik za miastem? To także ciekawe zerwanie z rutyną. Wystarczy zabrać ze sobą koc, smaczne przekąski i dobre wino – bez względu na to, ile macie lat, powinno sprawić wam to sporo radości. Alternatywą może być także rowerowa przejażdżka, np. po lesie – taka forma wspólnej aktywności także powinna was do siebie zbliżyć a jednocześnie pozwolić odpocząć od miejskiego zgiełku. Można też chociażby wybrać się do miejskiego muzeum czy galerii sztuki, do której zawsze chcieliście się udać, ale nigdy nie było na to czasu. Oczywiście nie ma niczego złego w rutynie, jednak zerwanie z nią – choćby raz na jakiś czas – pozwala niesamowicie naładować swe baterie. Jeśli nie tym razem – może uda się przy okazji kolejnej rocznicy. A może po prostu poczekacie na właściwy moment i na wycieczkę udacie się bez okazji – tylko po to, żeby pobyć ze sobą?