Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on paź 1, 2018 in Kosmetyka i uroda |

Pomysł na babski wieczór

Pomysł na babski wieczór

Kiedy zaczynamy pracować zawodowo, a dodatkowo zakładamy rodzinę mamy coraz mniej czasu dla siebie i naszych przyjaciół. Nie oznacza to, że przestali oni mieć dla nas znaczenie, warto jednak od czasu od czasu znaleźć dla siebie trochę czasu, aby pielęgnować łączące Was więzi. Zastanawiasz się nad pomysłem na „babski wieczór”, popołudnie czy nawet weekend? Pomysłów może być oczywiście tylko, co samych kobiet i z pewnością wiesz najlepiej, co sprawi wam radość. Są jednak także ponadczasowe pomysły, które spodobać powinny się każdemu – bez względu na to, czy do dyspozycji macie tylko godzinkę, cały wieczór, czy może weekend.

Zakupy

Niby banalne, a jednak ma swój urok. Która kobieta nie lubi zakupów, a przede wszystkim – która kobieta nie lubi od czasu do czasu rozpieszczać się bez okazji? Wspólny „rajd” po sklepach może być jednocześnie bardzo fajną zabawą (nawet wówczas, gdy niczego tak naprawdę nie kupicie).

A może winna degustacja?

Babskie pogaduchy przy winie zawsze są przyjemne i odstresowujące, jednak warto pójść o krok dalej i połączyć je z degustacją wina. Taka opcja dostępna jej w większości winiarni. Zwykle w jej trakcie degustuje się kilka gatunków wina, dowiaduje się wielu ciekawostek odnośnie ich produkcji, rozpoznawania, zastosowania itp., ponadto zamówić można odpowiednie przekąski – np. deskę serów i wędlin. Jest to więc prawdziwa uczta dla zmysłów, na którą każdy od czasu do czasu zasługuje.

Wrocław SPA

Większość kobiet doskonale relaksuje wizyta w kosmetyczki, a jeszcze lepiej – wizyta w SPA. Jeśli mieści się ono w luksusowym hotelu w ciekawym miejscu (np. Wrocław SPA, SPA w górach czy nad morzem) może to być świetny pomysł na weekendowy wyjazd. W ciągu dnia można tam oddawać się pielęgnującym i relaksacyjnym zabiegom, korzystać z dobrodziejstwa basenów czy sauny, odprężyć się i odpocząć, wieczorami zaś poplotkować w pięknej scenerii, z lamką dobrego wina w dłoni. Po takim weekendzie z pewnością każda kobieta wróci do domu, codziennego życia i obowiązków z optymizmem i zapasem nowych sił.

Spotkanie przy kawie

Tak naprawdę miejsce i okoliczności nie są najważniejsze. Najważniejszy jest wspólnie spędzony czas, opowiedzenie sobie wzajemnie nowinek z własnego życia, podzielenie się radościami i smutkami. Można więc chociażby umówić się na kawę – we własnym domu czy na mieście. Nawet najbardziej zabiegane osoby powinny od czasu do czasu znaleźć na to chwilę, która pozwoli naładować baterię i wywołać uśmiechy na waszych twarzach.