Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on wrz 30, 2018 in Kosmetyka i uroda |

Klasyczne pomysły na prezenty

Klasyczne pomysły na prezenty

Zbliża się ważna rocznica i zastanawiasz się, co będzie odpowiednim prezentem dla twojej drugiej połówki? Pomysłów może być naprawdę wiele – przede wszystkim jednak powinien być to prezent spersonalizowany, który pokaże jej, jak dobrze ją znasz. Jest jednak kilka klasyków, które sprawdzą się zawsze.

Po pierwsze – kwiaty

Niewiele jest na świecie kobiet, które nie lubią otrzymywać od swojego wybranka bukietu pięknych kwiatów – zarówno z powodu specjalnej rocznicy, jak i zupełnie bez okazji. Warto wiedzieć, jakie są ulubione kwiaty naszej wybranki, przez co sprawimy jej dodatkową radość. Również kolorystyka może mieć spore znaczenie. Alternatywą dla tradycyjnych ciętych kwiatów mogą być kwitnące kwiaty doniczkowe, na przykład krzaczek róż albo piękny storczyk. Kwiaty są bezpiecznym wyborem, który pasuje na każdą okazję. Może stanowić zarówno cały podarunek, jak i dodatek do niego.

Po drugie – biżuteria

Która kobieta nie lubi błyskotek? Na pierwszy rzut oka wydawać by się mogło, że biżuteria to pójście na łatwiznę, jednak tutaj także otwiera się przed nami spore pole do popisu. Po pierwsze masz szansę pokazać swojej wybrance, że wiesz jaki kruszec czy kamień trafi w jej gusta. Po drugie biżuterię można dowolnie personalizować. Ciekawym pomysłem są na przykład wisiorki czy zawieszki do bransoletek w kształcie, który sprawi waszej wybrance radość, będzie się wiązać z jej zainteresowaniami itp.

Po trzecie – coś na osłodę życia

Do „klasycznych” podarunków, które nigdy nie wyjdą z mody zaliczają się także słodycze (np. ulubione czekoladki) oraz dobry alkohol (np. wino albo szampan). Z pewnością pozwolą one waszej ukochanej na chwilowe oderwanie się od rzeczywistości i chwilę przyjemności – tylko dla siebie.

Co ponadto?

Popularnością cieszą się także wszelkiego rodzaju vouchery na zabiegi kosmetyczne, do SPA itp. Również kosmetyki, które pozwolą na odprężenie w domowym zaciszu z pewnością sprawią każdej kobiecie radość. Podobnie sprawa ma się z bielizną – jeśli masz wątpliwości odnośnie rozmiarów, w tym wypadku także postawić możesz na kartę podarunkową. To jednak tylko te podarunki, które są uniwersalne i nie mogą się nie udać – sprawdzą się więc głównie na początku znajomości. Im lepiej i dłużej się znacie, na więcej możesz sobie pozwolić. Dla niektórych kobiet najlepszym podarunkiem będzie książka, inne lubią spędzać czas aktywnie i chętnie wybiorą się na górską wycieczkę. Ważna jest przede wszystkim pamięć i dowód na to, że dbamy o nią i interesują nas jej zainteresowania.