Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on lut 2, 2019 in Kosmetyka i uroda |

Moda dziecięca w sezonie jesienno-zimowym 2019/2020

Moda dziecięca w sezonie jesienno-zimowym 2019/2020

Choć jeszcze kilka lat temu moda dziecięca raczej była przez projektantów obszarem całkowicie niedocenianym, dziś nawet największe i najbardziej poważane domy mody wypuszczają dziecięce i młodzieżowe kolekcje. Przedstawiamy 8 najważniejszych trendów ubrań dziecięcych, które powinny znaleźć się w każdej garderobie młodego miłośnika mody!

1. Młodzi buntownicy

Buntownicze koszulki z czarno-białymi nadrukami to ogromny hit w świecie mody dziecięcej. Choć wzory są nieco bardziej przyjazne niż w punkowych stylizacjach dla dorosłych, od kilku sezonów obserwujemy utrzymujący się trend wzorowania dziecięcych stylizacji na ubraniach z lat 80-tych. Jesienią i zimą królować będzie połączenie czarno-białych sukienek z czarnymi kozaczkami i traperami.

2. Czerń i biel

Stonowane połączenie czerni i bieli znajdziemy zarówno na ubraniach dla dzieci w wieku szkolnym, jak i dla niemowląt. W tym sezonie odchodzi się od kolorowych, pastelowych śpioszków i bodziaków na rzecz czarno-białych pasów, kropek i innych wzorów. Kolory te dominować będą także na koszulkach, bluzach i dziewczęcych sukienkach.

3. Metaliczne kolory

Zaskakującymi kolorami będą metaliczne odcienie srebra, miedzi i złota. Ale to nie wszystko! Podobne wykończenie materiałów w sezonie jesienno-zimowym znajdziemy także w przypadku innych kolorów: niebieskiego, zielonego czy brązowego. Lekko błyszczące materiały łączone będą z białą i czarną bawełną, a nawet pastelami.

4. Geometryczne wzory

Biel i czerń łączona będzie także z kolorowymi, geometrycznymi kształtami. Trójkąty, koła i kwadraty, zarówno w formie samych obramowań, jak i wypełnionych barwą wzorów, to alternatywa dla czarno-białych ubrań. Wśród nich znajdziemy zarówno na śpiochach i bodziakach dla niemowląt, jak i na koszulkach dla dzieci w wieku szkolnym i przedszkolnym.

5. Buty dziecięce

Modne buty dziecięce w sezonie jesienno-zimowym to przede wszystkim wykonane z delikatnej skórki kozaki oraz błyszczące sztyblety. Wczesną jesienią w sklepach znajdziemy również baleriny i płaskie botki, zarówno w matowym, jak i błyszczącym wykończeniu.

Wśród szerokiej gamy producentów odzieży dziecięcej znajdziemy jednak wiele innych fasonów, kolorów i wzorów. Wciąż modne będą motywy z popularnych bajek, filmów animowanych i przygodowych oraz gier komputerowych, tak uwielbianych przez młodych ludzi. W sklepach znajdziemy także dziecięce wydania koszulek z logami zespołów rockowych, skórzane kurteczki i płaszcze wzorowane na trendach damskich.