Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on lut 28, 2019 in Kosmetyka i uroda |

Najpopularniejsze rodzaje majtek damskich

Najpopularniejsze rodzaje majtek damskich

Damska bielizna musi spełniać szereg wymagań: powinna być dostatecznie wygodna, musi być wykonana z odpowiednich materiałów zapewniających komfort użytkowania, powinna być także wyjątkowo estetyczna i schludna. Majtki powinny też pasować do stroju, nie pozostawiać nieatrakcyjnych odciśnięć na spodniach i spódnicach oraz nie prześwitywać. Oto najpopularniejsze kroje majtek oraz ich zastosowanie.

Figi

Figi to wyjątkowo wygodna bielizna, którą znajdziemy w wielu różnych odsłonach. Zabudowane figi z wyższym stanem doskonale ukryją boczki i fałdki na brzuchu i plecach. Popularne są również wycięte, koronkowe figi, które łączą seksapil i wygodę. Wśród majtek tego typu znajdziemy również te, które mają wysokie wycięcie – doskonale optycznie wydłużają nogi.

Stringi

Stringi charakteryzują się cienkim paskiem z tyłu. Te majtki znajdziemy zarówno w seksownej, erotycznej odsłonie, jak i w sportowym wydaniu. Jest to bielizna, która używana jest przede wszystkim do obcisłych spodni i spódnic – nie pozostawia nieeleganckich odznaczeń nawet na cienkich i jasnych materiałach. Podobnym rodzajem majtek są thongi, które charakteryzują się zdecydowanie szerszym paskiem z tyłu.

Bokserki

Bokserki to wygodna bielizna, która najczęściej występuje w formie sportowej. W sklepach z bielizną możemy jednak znaleźć również seksowne bokserki koronkowe. Wykorzystuje się je przede wszystkim do luźnej odzieży sportowej – choć są wyjątkowo wygodne, mogą zostawiać nieestetyczne odznaczenia nawet na nieszczególnie cienkich materiałach.

Tanga

To specyficzny rodzaj majtek damski, który składa się z dwóch trójkątów zakrywających tył i przód, które połączone są cienkim lub grubszym paskiem. Tanga doskonale wydłużają nogi i podkreślają pośladki, dodatkowo zwykle nie odznaczają się na ubraniach i są wyjątkowo wygodne.

Często rodzaje majtek damskich są mieszane – przykładem może być bielizna modelująca, która początkowo była całkowicie zabudowana, dziś jednak możemy znaleźć modele, które korygują fałdki na brzuchu przy równoczesnym odsłonięciu i podkreśleniu pośladków. Znajdziemy także bieliznę korygującą, która tworzona jest specjalnymi technikami, dzięki którym podnoszone i wypełniane są pośladki. Bielizna koronkowa i erotyczna występuje w niemal każdym wydaniu – choć najpopularniejsze są koronkowe stringi i figi, znajdziemy również seksowne bokserki i tangi. Majtki różnią się nie tylko krojem, ale także materiałem: z pewnością najzdrowsze i najwygodniejsze są te, które wykonane są z naturalnych, przewiewnych tkanin.