Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on sie 12, 2018 in Kosmetyka i uroda |

Ubrania które będą must have w tym roku.

Ubrania które będą must have w tym roku.

Odzież którą wybieramy i nosimy w pewien sposób definiuje to jaki mamy charakter czy jaki mamy stosunek do innych ludzi czy otaczającego nas świata. Nie na darmo uważa się że to właśnie po ubiorze definiuje się człowieka choć nie powinno się zawsze oceniać osoby po wyglądzie tylko po tym jaki ma charakter. Doskonale wiadome jest również to, że moda ulega zmianie bardzo dynamicznie i co sezon na topie jest co innego. Ciuchy modne jednego sezony, w następnym już takie nie są. Porozmawiajmy o tym co jest na szczycie tegorocznych wybiegów.

Niekwestionowany król kolorów

W tym sezonie na szczycie, jeśli chodzi o kolory jest beż i to w każdej tonacji począwszy od tych najbardziej ciemnych po te najjaśniejsze. Beż będzie występować w każdych stylizacjach. Bardziej popularne stają się beżowe spodnie czy bluzy. Nie zabraknie również koszul w nieco bardziej stonowanym beżu. Kolor ten nie ominie również dodatków takich jak opaski czy bransoletki. Bardzo popularne stają się również stylizacje typu total look. Polegają one na mieszaniu ubiorów w różnych odcieniach tego właśnie koloru. Na drugim miejscu znajduje się natomiast intensywnie żółty. Popularność w tym roku zyskają ciuchy w tym właśnie kolorze, szczególnie sukienki czy bluzki.

Wzory na miarę 2019

Modne kolory to nie wszystko, ponieważ nie mogą się one obejść bez wzorów i motywów. W tym sezonie podobnie jak w poprzednim na szczycie pozostają motywy zwierzęce. Nie jest to już tylko panterka, wybijają się stopniowo zebry czy cętki ocelota. Noszone będą spodnie, koszulki czy swetry w tych własnie motywach. Bardzo stylowe będzie również łączenie motywów w duety. Przykładowo ślicznie wyglądać będzie połączenie motywów zwierzęcych z groszkami czy kwiatowych z paskami.

Czego należy unikać

W tym sezonie żegnamy również niektóre trendy które były bardzo popularne wcześniej. Nie zobaczymy w tym roku spodni z dużej ilości dziur. Do lamusa odejdą również ubrania z plastiku. Moda na ekologię powoduje że zarówno ubrania jak i dodatki nie mogą być wykonane z plastiku a wyłącznie z materiałów które daje się ponownie przetworzyć.

Jeśli chcemy być zawsze na topie z modą warto śledzić wybiegi mody na całym świeci. Nie zapominamy przy tym o naszym własnym indywidualnym stylu który jest podstawą pokazywania tego kim jesteśmy. Nie pozwólmy by to celebryci i gwiazdy YouTube decydowały o tym jaką odzież wybieramy i jak odnosimy się do innych i świata. To indywidualizm jest pięknem świata i to on sprawia że nie ma monotonii.