Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on sie 2, 2018 in Kosmetyka i uroda |

Jak być na topie z modą w tym sezonie ?

Jak być na topie z modą w tym sezonie ?

W dzisiejszych czasach moda to nie tylko ubrania. Każda ładna stylizacja oprócz idealnie dobranych ubrań, nie może się obejść bez odpowiednio wybranych dodatków. Mogą to być na przykład kolczyki, apaszki, spinki czy inne tego typu przedmioty. W tym przypadku dobór ich również jest zależny od trendów na dany rok czy sezon. W 2019 powracają do łask liczne style z lat 50.

Dodatki które są na topie

Na początek apaszki, były one bardzo modne w 2018. Dziś projektanci zachęcają zarówno do klasycznych rozwiązań jaki nietypowych połączeń i splotów z ich udziałem. Stawiają na wzorzaste kolory i ciekawe wzory. Popularne stało się zawiązanie na wzór Pin up Girls lub streetwear’owa bandamka.

Sówki i spinki również powracają w stylowych upieciach na ten sezon. Fryzury będą tworzone tak jak najbardziej wyeksponować kolorowe spinki. Zaraz po nich są również klamry do włosów. Co to nic innego jak spinki ozdobione kolorowymi napisami, pozłacanymi elementami czy kolorowymi piórami.

Zmianie uległy również wcześniej zapoczątkowane trendy. Mowa tu oczywiście o bransoletkach na kostki. Zapoczątkowane wcześniej, wykonywane były z muszelek czy kolorowych nici. W tym sezonie będziemy stawiać najbardziej wyszukane formy, często wykonywane z materiałów szlachetnych z dodatkami szlachetnych kamieni.

W tym sezonie wybiegami mody zawładnęły opaski do włosów. W głównej mierze były to masywne kształty w satynowych kolorach lub nieco bardziej delikatne opaski z błyszczącymi kryształami.

W tym sezonie galanteria skórzana odchodzi nieco do szafy. Torby skórzane czy inne dodatki zostały zastąpione wzorami wykonanymi na szydełku. Materiały plecione królują bowiem na wszystkich wybiegach mody. Trójkolorowe torby czy plecione worki będą hitem tego sezonu. Jeśli chodzi o design króluje splot makramy oraz inne jego pochodne. Ale nie martwcie się galanteria na pewno jeszcze powróci w przyszłych sezonach.

Biżuteria króluje

W biżuterii też nieco się zmieniło. W tym sezonie projektanci stawiają na wielkość i przepych. Modne stały się duże geometryczne kolczyki z kolorowymi piórami. Tutaj zasada jest jedna Im większa i bardziej rzucające się w oczy tym lepsze. Jeśli chodzi o naszyjniki to tutaj również króluje wielkość. Must-have tego sezonu to masywne naszyjniki w formie łańcucha. W codziennych stylizacjach można je wykorzystać nieco bardziej minimalistycznie, stosując je na przykład jako dodatek dżinsów czy szortów.

Ostatni najciekawszym trendem wybiegów w tym roku są futurystyczne i przezroczyste formy. Głównej mierze są to do zdobienia z kryształów zarówno przezroczystych jak półprzezroczystych

To są wszystkie najpopularniejsze wybory na ten sezon.