Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on lip 30, 2018 in Kosmetyka i uroda |

Jak łączy się podejście do życia ze sposobem ubierania.

Jak łączy się podejście do życia ze sposobem ubierania.

Ubiór jest czymś co nas definiuje. To za jego pomocą wyrażamy swoje zainteresowania, podejście do życia czy charakter. To jak się ubieramy jest zależy od naszego lifestyle i pogody ducha.

Jaki stosunek macie do życia ?

Wyróżnia się 8 podstawowych typów życia Polaków. Pierwszy to poprawni optymiści. Dbają o urozmaiconą dietę, nie korzystają z używek i badają się regularnie. Ich ubiór jest schludny i zazwyczaj stonowany.

Kolejny rodzaj stylu życia to towarzyscy hedoniści. Starają się oni jak najbardziej korzystać z życia, często piją alkohol i palą papierosy. Jeśli chodzi o ubiory starają się wyrazić siebie i swoje zainteresowania.

Następnym typem są niepocieszeni podjadacze. Mają tendencję do podjadania tłustych rzeczy, nie piją alkoholu jak czują się samotni.

Kolejny tych ludzi To pogodni mędrcy. Starają się oni żyć zdrowo, jedzą warzywa i owoce. Utrzymują dobre relacje z innymi oraz są zadowoleni ze swojego wyglądu.

Zmęczeni herosi co nieustannie na diecie, nie jedzą nic co zawierałoby tłuszcz ale przy tym nie uprawiają ćwiczeń.

Pozorni twardziele są typami ludzi którzy ukrywają przed światem swoje nałogi i słabości. Są nimi często nałogowi palacze.

Typem osób które nieustannie chcą poprawić swój stan zdrowia są świadomi indywidualiści. Zwracają oni baczną uwagę na składy wszelkich produktów które jedzą, w wolnym czasie czytają lub uprawiają sport.

Zdesperowani buntownicy są typem ludzi wychodzącym na przekór wszystkiemu. Piję często i dużo, nie jedzą urozmaiconych posiłków i zwykle nie korzystają z pomocy lekarzy.

Ubrania dopasowane na miarę do nas

Z Lifestyle łączy się również styl ubierania. Pierwszym najpopularniejszym jest casual. Są to ubrania które wybieramy będąc w domu, zazwyczaj jeansy, bluzki, t-shirty i wygodne buty.

Do pracy większość ludzi zbiera określony dresscode. U mężczyzn są to eleganckie garnitury i koszulę, u kobiet natomiast czarne spódnice z białymi koszulami lub wygodne sukienki.

Uprawiając sport ubrania które wybieramy to głównie krótkie spodenki, koszulki polo czy legginsy. Mamy się w nich czuć wygodnie i nie mieć ograniczonej możliwości ruchowej.

Wiele osób aby wyrazić swoją osobowość i zainteresowania wybierając styl Boho. Charakteryzuje się on nietuzinkowymi połączeniami ubiorów. Mogą to być na przykład haftowane tuniki czy długie spódnice.

Mniej znane w Polsce jest ubieranie się w stylu country. Są to w głównej mierze jeansy, lekkie kozaki i kolorowe dodatki.

Styl życia i ubrania określają każdego z nas. Są indywidualne i nie powinniśmy zmieniać naszego podejścia na podstawie tego co promują sławne osoby czy gwiazdy YouTube.