Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on lut 21, 2019 in Kosmetyka i uroda |

Moda sportowa w 2019 roku

Moda sportowa w 2019 roku

Moda sportowa to coś, co każda aktywna kobieta docenia. Ubrania sportowe są nie tylko niezwykle wygodne, ale coraz częściej są to stroje wyjątkowo efektywne, podkreślające figurę i akcentujące aktywny tryb życia. Przedstawiamy pięć największych trendów w modzie sportowej w 2019 roku!

1. Neonowe kolory

Neonowe barwy są wyjątkowo lubiane przez aktywne kobiety. W tych kolorach występuje zarówno bielizna, jak i bluzy, bokserki czy spodenki. Neonowe kolory są także wspaniałym wykończeniem strojów w stonowanych kolorach, w szczególności czarnych i szarych.

2. Metaliczne barwy

Metaliczne odcienie w sezonie jesienno-zimowym będą występowały w wielu różnych odsłonach: od eleganckich sukienek, aż po stroje sportowe. W ofercie sklepów znajdziemy leginsy oraz topy w metalicznych barwach: srebrnym, miedzianym, niebieskim i fioletowym. Szczególnie ten ostatni będzie wyjątkowo modny w nadchodzących miesiącach. Metaliczne kolory znajdziemy również na sportowych kurtkach zimowych i jesiennych.

3. Prostota i minimalizm

Każda kobieta kochająca minimalizm z pewnością będzie usatysfakcjonowana dużym wyborem prostych koszulek z nadrukami i napisami. Dominującymi kolorami będą biel i czerń, dodatkowo znajdziemy koszulki z bardziej wyciętym dekoltem. Nie zabraknie także tradycyjnych bokserek w różnych kolorach – stonowanych beżach, głębokiej czerni i neonach.

4. Bielizna sportowa

Producenci marek sportowych coraz częściej zwracają uwagę na jakość bielizny sportowej. W tym sezonie znajdziemy zarówno tradycyjne kroje majtek i staników sportowych do uprawiania ćwiczeń na siłowni i fitnessu, jak i termiczną, a przy tym wyjątkowo atrakcyjną bieliznę, która przeznaczona jest do aktywności fizycznej na świeżym powietrzu.

5. Niezastąpione leginsy

Marki sportowe co roku wypuszczają coraz bardziej nowatorskie wersje leginsów, które mają na celu poprawienie skuteczności ćwiczeń i zwiększenie komfortu osób aktywnych. Wśród nich znajdziemy wyjątkowe wzory: modne mandale, motywy zwierzęce i florystyczne oraz sportowe, motywujące sentencje.

Moda sportowa staje się coraz ważniejszą częścią garderoby. Polki i Polacy coraz częściej chcą żyć szybciej, zdrowiej i aktywniej, uprawiają więcej sportu, więcej ruszają się na co dzień i potrzebują optymalnych, specjalnych ubrań, które zapewnią wysoki komfort użytkowania oraz będą bezpieczne dla zdrowia. Z pewnością zbliżający się sezon jesienno-zimowy spełni oczekiwania pod względem użyteczności, jak i samego stylu wprowadzanych ubrań.