Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on cze 21, 2018 in Kosmetyka i uroda |

Upięcie które zachwyci wszystkich w ten wyjątkowy dzień.

Upięcie które zachwyci wszystkich w ten wyjątkowy dzień.

Ślub to najpiękniejsza chwila w życiu każdego człowieka. Nic więc dziwnego że wszyscy starają się aby ten dzień był idealny. Sala, jedzenie, atrakcje, dekoracje czy operator kamery, wszystko musi być idealne. Suknia, garnitur czy makijaż też nie są przypadkowe. Bardzo kluczowa jest również fryzura. Jeżeli chodzi o mężczyzn zazwyczaj są one podobne, krótkie z odrobiną żelu do włosów, uniesione ku górze. W przypadku pani młodej sprawa wygląda nieco inaczej. Doskonale wiemy że kobiety mają różne włosy, długie czy krótkie. Powoduje to, że liczba fryzur damskich jest o wiele większa. Porozmawiajmy o najpopularniejszych trendach w modzie weselnej na 2019 rok.

Coś dla długich włosów

Na początek fryzury włosów długich. Najbardziej popularną opcją jest kucyk. Wykonany z pofalowanych włosów, dodatkowo lekko natapirowany u nasady. Zabieg ten powoduje optyczne powiększenie całej fryzury co sprawia, że jest bardziej atrakcyjna. Dodatkowo można wpiąć we włosy diadem czy ozdobne spinki. Popularne staje się też wplatanie kwiatów. Droga Najbardziej popularną propozycją do wszelkiego rodzaju plecionki i warkocze. Zrobione w ciekawy sposób potrafią zachwycić wyglądem i świetnie komponować się styl ubioru. Uważane za najmodniejsze fryzury na wesela są obecnie upięcia. Mnogość wzorów zarówno bardziej stonowanych jak i tych bardziej dynamicznych pozwala na bardzo indywidualne podejście do tematu. Zastosowane w duecie z warkoczem potrafią zachwycić wszystkich na sali. Dodatkowo ma fryzurę można wpiąć świecące dodatki które dodadzą fryzurze weselnego charakteru. Często stosowanym zabiegiem, aby nadać upięciu romantycznego charakteru, jest wypuszczanie kilku pasm koło twarzy.

Alternatywa dla tej która woli krócej

Panna młoda nie musi mieć długich włosów na swój ślub. Wiele z nich ma przecież na co dzień włosy krótkie i choć wielu uważało by, że nie da się z nich zrobić ładnej stylizacji na imprezę to jest to nieprawda. Z krótkich włosów da się zrobić zachwycającą fryzurę. Pierwszą propozycją jest ułożenie na włosów na gładko, zaczesane lekko na lewą stronę z dodatkiem wianku czy opaski będą wyglądać bardzo dobrze. Następną propozycją jest cięcie typu pixie i lekko zmierzwiona fryzura. Następną propozycją jest zaczesanie ich do tyłu i lekkie nabłyszczenie. Można zastosować również element dekoracyjny w pięty we włosy. Prz krótkich włosach bardzo popularne są żelki jego rodzaju wianki, opaski czy spinki.

Fryzura na wesele jest kwestią indywidualną i zarówno krótkie jak i długie włosy można bardzo estetycznie i gustownie upiąć oraz ozdobić dodatkami. Od was tylko zależy jaką wybierzecie.