Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on lip 21, 2018 in Kosmetyka i uroda |

Co ubiór o nas mówi ?

Co ubiór o nas mówi ?

Style ubierania się w pewnym sensie określają to kim jesteśmy. Na podstawie ubioru człowieka można określić do jakiej grupy osób się zalicza, czym się interesuje czy co lubi. To od ubioru zależy jak jesteśmy postrzegani przez świat, naszych znajomych czy współpracowników w pracy. Panujące trendy czasem mają również wpływ na to jak wyglądamy. Zdarza się tak że tego co widzimy w internecie i telewizji zmieniamy nasze poglądy i ubieramy coś co nie do końca jest w naszym stylu. Porozmawiajmy jednak o kilku najbardziej podstawowych stylach, które spotykamy na codzień.

Elegancko i poważnie

Na początek klasyczna elegancja. Najbardziej kojarzy nam się z nią biała bluzka, ciemne spodnie i czarne szpilki. Rządzi on w pracy, szkołach czy spotkania oficjalnych. Charakteryzuje się on wysoką jakością materiałów, perfekcyjnym krojem i tonowaniem kolorów. W ubiorze tego typu Każdy powinien czuć się elegancko a zarazem stabilnie.

Coś na wystawne bale

Następny styl jest pełen przepychu i bujnych sukni. Mowa tu oczywiście o niczym innym niż Glamour. Tutaj króluje złoto, srebro, czerwień i biel. Charakteryzuje się tym, że osoba ubrana w tym stylu ma mieć zawsze wielkie wejście i być podziwiana przez wszystkich.

Uprawiając sport również trzeba wyglądać

Następny jest związany z niczym innym jak sportem. Dla osób które aktywnie spędzają czas ale mimo to wyglądają profesjonalnie i ładnie. Wybierany przez osoby które lubią gdy wokół nich dużo się dzieje są optymistami. Do tego stylu zaliczają się głównie szorty, topy, wszelkie koszulki polo oraz inne tego typu rzeczy.

Sprytny duet

Czasem trudno znaleźć jest idealne połączenie, jednak tym razem udało się osiągnąć konsensus między sportem a elegancją. Ubiory takie są uważane za te które chodzimy na co dzień, do szkoły, sklepu czy zwyczajnie na miasto. Należą do niego dżinsy, baleriny czy białe żakiety. Innymi słowy jest to wszystko to w czym czujemy się dobrze, mamy swobodę ruchów lecz wszystko okraszone jest dozą elegancji.

Trendy a własne zdanie

Ostatnim, który jest zarazem najczęściej spotykanym jest Street Fashion. Jego podstawą jest oryginalność i własne zdanie. Nie ma nic wspólnego z innymi stylami, oraz nie za pożycza od nich żadnych elementów. Ceniona jest tutaj połączenie elementów, tkanin czy barw. Chodzi o to aby jak najbardziej zwracać na siebie uwagę oraz wyróżniać się z tłumu. Małą podkreślić wyjątkowość każdego z nas oraz zapobiegać monotonii która staje się coraz popularniejsza szczególnie w dużych miastach.

Styl w jakim się ubieramy określa każdego z nas, nie pozwólmy aby ktoś nam go odbierał.