Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on mar 1, 2021 in Zdrowie |

Catering dla zapracowanych i odchudzających się

Catering dla zapracowanych i odchudzających się

Gdy jesteś bardzo zapracowana i nie masz czasu na przygotowywanie dietetycznych posiłków, catering dietetyczny przyjdzie Ci z pomocą! Komponowanie jadłospisu, tak aby spełniał on zapotrzebowanie na kalorie oraz miał wszystkie niezbędne składniki odżywcze, może być sporym wyzwaniem. Przeczytaj poniższy artykuł i sprawdź, jak korzystać z cateringu i zamawiać najlepsze jedzenie na wynos!

Zdrowy posiłek i zbilansowana dieta – poznaj zalety dań na wynos!

Przygotowanie zdrowego posiłku wymaga nieco więcej zachodu niż spożywanie gotowych, przetworzonych dań. Będąc na diecie odchudzającej lub eliminacyjnej, musisz baczniej przyglądać się temu, co jesz. Aby poprawić swoją kondycję i urodę, powinnaś przede wszystkim zrezygnować z cukru. Kłopot w tym, że dzisiaj wiele produktów, nawet tych najmniej przetworzonych zawiera cukier, syrop glukozowo-fruktozowy i słodziki. W wielu produktach spożywczych znajdują się również konserwanty i chemiczne barwniki. Mimo nawet najszczerszych chęci i zapału, ciężko jest utrzymać linię i szczupłą sylwetkę, kiedy w produktach kupowanych w sklepie znajdują się te składniki. Firmy cateringowe współpracują lub zatrudniają dietetyków, którzy mając niezbędne doświadczenie oraz wiedzę w zakresie zdrowego odżywiania, potrafią skomponować doskonały jadłospis. Dania możesz zamówić przez stronę internetową firmy.

To bardzo wygodne, gdyż po zalogowaniu się, możesz wybrać również liczbę dostarczanych do Ciebie posiłków na dany dzień oraz wybrać takie menu, które spełni swoją rolę i będzie dopasowane do Twoich preferencji. Posiłki dostarczane są do Ciebie raz dziennie. Możesz zamówić cały zestaw: śniadanie, drugie śniadanie , obiad, podwieczorek i kolację! Dzięki temu, masz zapewnione jedzenie na cały długi i pracowity dzień! Wystarczy, że podgrzejesz swoje dania w mikrofalówce lub w inny sposób, a to zajmuje naprawdę niewiele czasu. Swoje dania zabierzesz również do pracy i tam podgrzejesz je podczas przerwy obiadowej. Warto też wspomnieć, że posiłki te są bardzo często zapakowane w biodegradowalne pojemniki i mają w komplecie dołączone sztućce.

To ogromnie wygodne – nie musisz zmywać ani włączać zmywarki. Po zjedzonym posiłku wyrzucisz pojemniki do odpowiedniego kosza na odpady bio. Jeśli jesteś fanką ekologicznych rozwiązań, taka polityka firmy cateringowej z pewnością przypadnie Ci do gustu. Firmy zajmujące się dowozem dań, są też gotowe na to, aby zachęcić Cię do skorzystania z oferty. W tym celu mają przygotowane specjalne próbne zestawy w promocyjnych cenach – z takiej opcji warto zawsze skorzystać. Dostajesz przedsmak tego, co produkuje firma i przy okazji nie przepłacasz. Pamiętaj również, że w każdej chwili możesz zrezygnować z dostaw. Musisz jedynie przesłać informację o rezygnacji na dwa dni z wyprzedzeniem. Aby przygotować Twój posiłek, produkty są kupowane trochę wcześniej, dlatego jeżeli odmówisz w ostatniej chwili, być może będziesz musiała zapłacić za zamówione wcześniej danie.