O nas


 

Nasza firma, Instytut Promed, od 2002 roku specjalizuje się w branży kosmetycznej. Jesteśmy bezpośrednim importerem wyposażenia salonów kosmetycznych i SPA, wysokiej jakości niezawodnych urządzeń kosmetycznych
i medycznych, laserów i urządzeń E-light, IPL, RF stworzonych w oparciu o najnowsze światowe trendy i technologie. Posiadamy wykwalifikowanych szkoleniowców, dzięki czemu proponujemy naszym partnerom nie tylko gotowe modele prowadzenia własnego biznesu, ale również niezawodne wyposażenie.
Swoją ofertę dostosowujemy do aktualnych trendów w branży kosmetycznej. Uczestniczymy w wielu wydarzeniach związanych z branżą kosmetyczną na całym świecie. Starannie dobieramy wyposażenie gabinetów aby docelowo zapewnić rozwój i możliwości uzyskiwania dochodu na wysokim poziomie naszym franczyzobiorcom i partnerom.

Proponujemy także szkolenia kosmetyczne, które są dostosowane do różnych potrzeb Kursantów. Odbywają się one w trybie dziennym, wieczorowym lub weekendowym. Organizujemy także kursy w trybie indywidualnym. Każde szkolenie zawiera część teoretyczną i praktyczną.

Przez ostatnie 13 lat szkoliliśmy kosmetyczki w całej Polsce i za granicą.

Jesteśmy też dystrybutorem włoskich, naturalnych kosmetyków profesjonalnych
La Cremerie. Wszystkie produkty wytwarzane są według najwyższych standardów z wykorzystaniem jedynie naturalnych składników.

Każdy Klient jest dla nas wyjątkowy. Bez względu na budżet czy wielkość gabinetu.

Wychodzimy naprzeciw Jego oczekiwaniom.

Starannie i elastycznie dobieramy produkty i usługi według zapotrzebowania Klienta.